Patríte medzi ľudí, ktorí majú zmysel pre kreatívny dizajn a milujú štýlové originály?  Ak hľadáte spôsob, ako urobiť Vašu kúpeľňu naozaj jedinečnou, mám pre Vás zaujímavý tip.

Inšpirovať sa môžete u amerického dizajnéra a umelca Lance Jordana, ktorý poňal obloženie kúpeľne trochu inak. Ručnou úpravou z bežných formátov obkladov, dekorov, či mozaiky vytvára originálne umelecké diela. Bežné, stavebné a obkladačské techniky pretvára do úžitkového umenia nielen v kúpeľni.kreativna_mozaika_v_kupelni_1kreativna_mozaika_v_kupelni_2kreativna_mozaika_v_kupelni_3kreativna_mozaika_v_kupelni_4kreativna_mozaika_v_kupelni_5kreativna_mozaika_v_kupelni_6

Ak máte zaujímavú predstavu, alebo mnoho zostatkových obkladov/dlažieb, inšpirujte sa a vytvorte si jedinečnú kúpeľňu i Vy. Unikátny dizajn dosiahnete spojením viacerých typov obkladov, farieb a materiálov ako: kameň, keramika, rôzne druhy mozaiky, farebného skla a dreva. Organické vzory na podlahe plynulo prechádzajúce do stien, alebo nábytku, pôsobia priam zázračne. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú.

Foto: www.lancejordancreations.com