fbpx
eKniha

eKniha

JEDNODUCHÁ CESTA K NOVEJ KÚPEĽNI

Chystáte sa na výstavbu/prestavbu kúpeľne a chcete to zvládnuť jednoducho, rýchlo, bez zbytočných stresov a popri tom ušetriť aj nejaké financie? Ak áno, moja eKniha je určená presne pre Vás.

Vybral som to najpodstatnejšie, čo som získal za roky mojej praxe v oblasti kúpeľní a zrozumiteľnou formou zoradil do prehľadnej príručky, ktorá sa stane nenahraditeľným pomocníkom pri realizácii Vašej novej kúpeľne.

Prevediem Vás celým procesom od A do Z, bez zbytočných stresov a bez zbytočného plytvania času a financií.

Po jej prečítaní budete presne vedieť, čo Vás čaká, na čo si dať pozor, ako si vybrať firmu/majstra, a ako si z nekonečného množstva kúpeľňových produktov vybrať tie správne pre vaše potreby.

Spolu s eKnihou odo mňa dostanete aj BONUS v podobe pracovného zošitu CHECKLISTU,
ktorý je skvelou osnovou celej realizácie a vďaka ktorému v jednotlivých krokoch určite na nič nezabudnete.

 

Pozrite si obsah a stiahnite si ZDARMA náhľad *Úvodných 17 strán* tejto príručky.
Stačí ak do formulára zadáte svoj email.

 
 

Po odoslaní formulára Vám bude do 2 minút doručený môj email s odkazom (linkom) na stiahnutie PDF.
Nemajte obavy, Váš e-mail je v bezpečí. Ani ja neznášam SPAM.

Niečo o autorovi (O mne)

Dizajnu, technickej realizácii a zariaďovaniu kúpeľní sa venujem už od roku 2009. Prešiel som si viacerými pozíciami od pracovníka, špecialistu kúpeľňového štúdia, cez hlavného návrhára a dizajnéra vizualizácií, až po maloobchodného a veľkoobchodného dodávateľa, realizátora vo vlastnej firme. Pravidelné školenia a vzdelávanie u tých najlepších v obore sú pre mňa samozrejmosťou.
Kúpeľne sú mojou vášňou a skúsenosti, ktoré som za roky praxe nazbieral, som sa rozhodol zhrnúť a zoradiť do prehľadnej príručky, ktorá sa stane nenahraditeľným pomocníkom pri realizácii vašej novej kúpeľne.

Vybral som to najpodstatnejšie a zrozumiteľnou formou vložil do tejto eKnihy, ktorá vám poslúži ako manuál vhodný pre úplných laikov, poloprofesionálov, ale i seriózne stavebné a realizačné firmy.