Mnoho z vás si určite kladie otázku, prečo by práve pri realizácii miestností ako kúpeľňa a WC, bol potrebný nejaký manuál? Veď sú to malé miestnosti slúžiace len jednému účelu…

Tento pohľad je však klamlivý.

V prvom rade si treba uvedomiť, že sú to technicky najnáročnejšie miestnosti v celom dome/byte a ich realizácia je oveľa komplikovanejšia, ako sa na prvý pohľad zdá. Výstavba, alebo prestavba kúpeľne sa dá prirovnať k stavbe domu v malom meradle. Spájajú sa v nej takmer všetky činnosti od hrubých stavebných prác, cez inštalácie rozvodov vody, odpadov, elektrickej energie, vzduchotechniky, dokonca i plynu – ak kúpeľňa slúži aj ako technická miestnosť. Všetky tieto činnosti podliehajú normám a vyhláškam, ku ktorým je potrebná dokumentácia a podľa zákona je ich nutné dodržiavať.

Taktiež trh je v oblasti kúpeľní veľmi široký. Inovácie a technológie rýchlo napredujú a vybrať si zo širokej ponuky značiek a dodávateľov tie správne produkty, je bez bližších informácii a konkrétnej predstavy veľmi ťažké.

Čo tak mať v ruke návod, podľa ktorého by to zvládol aj úplný laik?

Redakcia KUPEĽŇOVÝ-MANUÁL na čele s expertom na kúpeľňové realizácie Jánom Špánikom vám už od roku 2013 prinášajú inšpiráciu a zaujímavé informácie z tejto oblasti. Kúpeľne sú našou vášňou a skúsenosti, ktoré sme za roky praxe nazbierali sme sa rozhodli zhrnúť a zoradiť do prehľadnej príručky, ktorá sa stane nenahraditeľným pomocníkom pri realizácii vašej novej kúpeľne.

V dotazoch čitateľov našich stránok sa neustále stretávame s opakujúcim sa problémom. A tým je nedostatok objektívnych informácií o tom:

Ako postupovať?

Ako si vybrať?

Čo najskôr?

Ako ušetriť peniaze?

Otázky, na ktoré vám málokto vie podať presné odpovede. Firma povie toto, kúpeľňové štúdio tamto, v obchode a u známych sa zas dozviete niečo úplne iné. To je bežná realita, s ktorou sa stretávame neustále.
Na internete sa dozviete len všeobecné informácie, väčšinou z článkov publikovaných niekoľko rokov dozadu. Svoje KNOW-HOW si firmy strážia a podrobnejšie postupy, či informácie sa dozviete len pri konkrétnych produktoch, ktoré sami predávajú. Ktoré produkty sú však cenou i kvalitou najlepšie, keď všetci preferujú tie, z ktorých majú najvyššiu províziu?

Toto všetko a ešte oveľa viac sa vám na základe našich skúseností, pokúsime objasniť.

Vybrali som to najpodstatnejšie a zrozumiteľnou formou vložili do tejto eKnihy, ktorá vám poslúži ako manuál vhodný pre úplných laikov, poloprofesionálov, ale i seriózne stavebné a realizačné firmy. Prejdeme si celým procesom od A do Z a naučíme vás všetky potrebné veci, ktoré by ste ako budúci majiteľ, prípadne realizátor kúpeľne mali vedieť.

Nejde o žiadnu zopár-stranovú reklamnú brožúru napísanú za pár dní. Tvorba tejto eKnihy zabrala bezmála dva roky a jej obsah tvorí viac ako 80 strán naozaj hodnotných informácií o všetkom, s čím sa pri výstavbe/prestavbe kúpeľne môžete stretnúť. Sami budete prekvapení, koľko času, stresov a financií vám z nej získané informácie dokážu ušetriť.

BONUS

Spolu s eKnihou získate aj BONUS v podobe pracovného zošitu CHECKLISTU, ktorý je skvelou osnovou celej realizácie. Vďaka nemu v jednotlivých krokoch určite na nič nezabudnete.

Veríme, že všetky vaše realizácie kúpeľní, či už s pomocou našej príručky, alebo bez nej, dopadnú na výbornú a svoj prvý kúpeľ, alebo osviežujúcu sprchu si naozaj užijete 🙂