Mnoho ľudí nekladie veľký dôraz na výber toalety, ani na technológie, ktoré pomáhajú šetriť vodu a tým i životné prostredie. U nás je napríklad bežné splachovanie pitnou vodou. V krajinách, kde je však voda vzácnosťou sa na úsporu vody a jej maximálne využitie, kladie vysoký dôraz. Inak povedané ekológia nie je len trendom, ale nutnosťou.

Vznikajú tak inovatívne riešenia ako je napríklad táto toaleta s integrovaným umývadlom. Britský importér spoločnosť Sanlamere prichádza na trh s jedinou toaletou svojho druhu, ktorá dokáže znížiť Vašu spotrebu vody až o 70%.Toaleta_s_umyvadlom_Sanlamere_Caroma_1

Systém toalety Sanlamere Caroma Profile Eco 5 funguje na opätovnom použití vody. Integrované umývadlo na vrchu toalety zbiera použitú vodu po umývaní rúk do nádržky. Táto voda následne slúži na ekologické splachovanie. Pre maximálnu úsporu vody je upravený, ako prietok umývadlovej armatúry, tak i splachovanie na 4.5 a 3 litre.

Táto ekologická toaleta je výborným riešením, pre jednoduché šetrenie vody i miesta v kúpeľni. Jej používaním navyše šetríte i životné prostredie. So stále sa znižujúcimi prírodnými zdrojmi a zásobami pitnej vody, by podľa môjho názoru mala byť v ponuke každého výrobcu sanity. Pre viac informácii o tejto unikátnej toalete, môžete kontaktovať priamo európskeho importéra na: info@sanlamere.co.uk, ktorý Vám rád odporučí najbližšieho predajcu.

Foto: www.sanlamere.co.uk