O mne

O mne

autor_jan_spanik

Moje meno je Ján Špánik a venujem sa dizajnu, technickej realizácii a zariaďovaniu kúpeľní. Kúpeľne sú mojou vášňou a skúsenosti, tipy, triky a inšpirácie, ktoré som za roky praxe v tejto oblasti nazbieral, som sa rozhodol publikovať na tejto stránke.

Mojim cieľom je inšpirovať a pomôcť Vám pri realizácii a zariaďovaní Vašej kúpeľne. Čitateľom môjho webu prinášam nápady, inovácie a dizajnové riešenia, ktoré im pomáhajú predstaviť si, ako by mohla vyzerať ich vysnívaná kúpeľňa.

Dúfam, že sa moje stránky stanú inšpiráciou pre dizajn Vášho domova…

Ako používať moje stránky?

1. Vložte si stránku do záložiek. Prečo? Spomeňte si koľkokrát ste narazili na skvelý nápad, no z množstva stránok, ktoré ste navštívili si neviete spomenúť, kde ten konkrétny obrázok, či článok bol. Ak si stránku Kúpeľňový-manuál.sk pridáte do záložiek, už nikdy nič nestratíte.

2. Zapojte sa! Chcem poznať Váš názor. Pod každým článkom je možnosť vloženia komentára, nebojte sa a diskutujte. Máte nápad, inšpiráciu? Pošlite mi ju! Na stránke fanúšikov na Facebooku môžete nahrať Vaše fotky, odkazy, čokoľvek.

3. Nezabudnite sa vrátiť. Môj obsah aktualizujem niekoľkokrát týždenne, vždy s novými tipmi a inšpiráciami. Ak chcete byť “v obraze” pridajte sa k fanúšikom na Facebooku a nepremeškáte tak žiadne novinky.

Máte záujem o spoluprácu?

Ste dizajnér, architekt, pracujete v interiérovom, či kúpeľňovom štúdiu, alebo ste len kreatívec na voľnej nohe? V prípade ak medzi Vaše portfólio patria aj návrhy a realizácie kúpeľní, veľmi rád Vám pomôžem z ich prezentáciou a podporím Vaše projekty kúpeľní na mojom webe.

Chcete niečo povedať, alebo sa na niečo opýtať?